CEVAPLANMIŞ SORULAR

21.05.2015
Soru : Aycan

Mehmet Mahir Hocam merhaba, yaklaşık 8 ay önce devlet hastanesinde varislerin nedeniyle muayene oldum sadece bakarak bana henüz başlangıç seviyesinde varislerim olduğunu varis çorabı kullanmamı söyledi. Ancak şimdi özellikle ayak iç bileklerimde yeşil ve iri damarlar oldukça yoğunlaşmakla birlikte inanılmaz ağrı yapıyorlar. etrafımdan bunun tedavisi olmadığını olsa bile tekrarladığına dair yorumlar duyuyorum ve çok korkuyorum ağrılarım aralıksız ve psikolojim bozulmuş durumda bu konuda nasıl bir yol izlemeliyim lütfen bana yardımcı olun.

Cevap

Aycan hanım öncelikle şunu belirteyim tedavisi olmayan bir varis yoktur. Moraliniz bozmayın. Yeşil damarlarınızın tedavisini modern yöntemler ile yapabiliyoruz. Muayene ve tedavi için kliniğimizden Eylül ayına randevu alabilirsiniz. Yaz sıcaklarında iyileşme süreci uzun olduğundan yeni hasta kabul etmiyorum ayrıca yaz aylarında genelde yurt-dışında kurs ve kongrelere katılıyorum.
Bu zaman zarfında size bir çok hastamda faydasını gözlemlediğim takviye bir ürün önericem. 
 naturalvitamindestek.com  dan  "Kyani health triangle set " i almanızı 3 ay kullanmanızı öneririm. tamamen organik meyve ve sebzelerden elde edilen bu vitamin-mineral-antioksidan-omega3 komplexi şeklindeki ürünler cilt ve cilt altı yağlı dokunuzun ve damarlarınızın kendini yenilemesine ve sağlıklı hale gelmesine destek olacaktır. 3 aylık kullanımdan sonra kontrole gelebilirsiniz. Şimdiden geçmiş olsun. 
 

18.06.2015 tarihinde Doç. Dr. Mehmet Mahir Atasoy
SOSYAL MEDYA